פיתוח אפליקציית ווב

קישור לעמוד פיתוח

הקדמה

פיתוח אפליקציית ווב , מתקיים בסביבות שונות בארכיטקטורת MVC כגון:

  • YII Framework
  • YII 2 Framework
  • ZEND Framework
  • WordPress
  • ועוד

וכן בשפות שונות כגון:

  • PHP
  • Python
  • React
  • Angular

פיתוח אפליקציית ווב – השלבים

שלב האיפיון

פיתוח אפליקציית ווב, כמו כל דבר, מתחיל בהגדרת המערכת. בשלב זה אנו נפגש ונבין מהם הצרכים שלך. האם אתה באמת צריך פיתוח אפליקציית ווב , או האם אתר תדמיתי, ייתן לך את המענה הדרוש לצרכים שלך. זהו השלב הכי חשוב בפיתוח אפליקציית ווב. בשלב זה מגדירים את הקלט של האפליקציה ואת הפלט של האפליקציה. לדוגמא: אפליקציה של חנות, תגדיר האם הלקוח חייב להיות לקוח רשום, או שהוא יכול להיות לקוח מזדמן. דוגמא נוספת: האם הלקוח צריך לעשות רישום בחנות, או שהוא יכול לבצע כניסה באמצעות חשבון הפייסבוק שלו, או באמצעות חשבון הגוגל שלו וכו'. כמו כן בשלב זה נגדיר את העיצוב של האתר איך ייראו המסכים השונים, באילו דפדפנים האפליקציה צריכה לתמוך, האם האפליקציה צריכה להיות מותאמת למכשירים ניידים? ( רספונסיבי ). אם כן איך יראו המסכים במכשירים ניידים. לאחר האיפיון, נגדיר את שלבי הפיתוח על פי חלוקה לאבני דרך – כאשר בכל אבן דרך, נגדיר את החלק של הקוד שיש לקודד. בסיום נוכל לעבור לשלב הבא.

שלב כתיבת הקוד

פיתוח אפליקציית ווב' מתבצע על פי האיפיון ובהתאם להגדרת אבן הדרך, תוך הקפדה על תהליכי בקרה מחמירים REVIEW לכל COMMIT ועבודה מול מערכת ניהול קוד. תהליך הקידוד מתבצע הן בסביבת windows והן בסביבת Linux. כתיבת הקוד נעשית בשפת PHP על פי מודל MVC , תוך שימוש באחד מה Frame Works הידועים בשוק, כפי שציינו בפתיחת המאמר.

שלב בדיקת האיכות (QA)

עם סיום כתיבת הקוד, על פי האיפיון ועל פי השלב באבן הדרך, מתקיים בדיקת איכות (QA). בשלב זה אנו בודקים, שאכן האפליקצייה מתנהגת בהתאם לאיפיון ובהתאם לאבן הדרך. במידה ואנו מוצאים אי תאימות, אנו מנהלים רשימת תקלות (באגים), בה מתארים את הבעיה, דחיפות הבעיה, שחזור הבעיה וכו', זאת כדי לנהל מעקב אחר התקדמות קצב תיקון התקלות. כמו כן, ביחד איתך אנו נחליט האם הבאג הוא קריטי, או האם ניתן להמשיך לשלב הבא ולתקן את הבאג בשלב הבא. לאחר סיום כל השלבים ותיקון כל הבאגים שנמצאו, נעבור לשלב הבא.

שלב שחרור האפליקציה

לאחר שסיימנו לכתוב את הקוד של האפליקציה, על סמך האיפיון ולאחר שתוקנו כל הבאגים שנמצאו בעת תהליך הכתיבה, הגיע הזמן ל"עלות לאוויר" עם האפליקציה החדשה. אנו נסייע לכם להתקין את האפליקציה בשרתים שלכם. אם תרצו, תוכלו להשתמש בשירותי האחסון שלנו. זהו תתחדשו.
webdhm מציגה סטנדרט גבוה ללא שום פשרות, אנו מאמינים שאתה הלקוח צריך לקבל את התמורה הגבוהה ביותר לכסף שלך!

מעוניינים לשמוע עוד? הכנסו עכשיו לדף צור קשר

עוד על הטכנוגלוגיות השונות ניתן למצוא בקישורים הבאים: